UAB „Gobana“ savo veiklą pradėjo 2004 metais. Įmonei subūrus stiprių, patyrusių darbuotojų komandą,  prireikė vos kelių metų, kad taptume vieni stipriausių ir moderniausių nestandartinių baldų gamintojų Klaipėdos regione. Darbuotojai sistemingai apmokomi ir supažindinami su naujausiomis technologijomis, periodiškai lankosi Lietuvos ir tarptautinėse baldų gamintojų bei baldų gamybos įrangos parodose. Aukštos kvalifikacijos, patyrusių dizainerių kolektyvo pastangomis sukurta daugybė skirtingų stilių virtuvės, svetainės,  viešbučių bei kavinių, vaikų kambario, biuro baldų.

Nuolat plečiama veikla Latvijoje, Rusijoje, Norvegijoje ir Švedijoje. Šiose šalyse mūsų partneriai – statybinės kompanijos, kurios „Gobana“ žino kaip patikimus partnerius, gaminančius ne tik kokybiškus virtuvės baldus, bet ir kaip vonios baldų bei spintų su slenkančiomis sistemomis tiekėjus.

Mūsų geriausia reklama – atlikti darbai ir užsakovų atsiliepimai. Baldų salone savo klientams visuomet suteikiame tik kokybiškiausias konsultacijas, dalinamės patirtimi, supažindiname su naujovėmis ir patariame renkantis ne tik baldus, bet ir buitinę integruojamą techniką.

Mes nuoširdžiai džiaugiamės savo pasiekimais, nepriekaištinga gaminių kokybe ir dėkojame visiems savo klientams už suteiktą galimybę atsiskleisti.
Mes kuriame komfortą Jums ir Jūsų vaikams!